1.6 a zase další boty

1. června 2009 v 23:52 |  Hihi´s diary
Páni..já píšu:D..to je úspěch co?..Ani nevím co všechno se stalo..asi haffec věcí,ale to už kašlu.
Konečně jsem se dokopala napsat i když jsem nesmírně unavená:D..ach jo..to bude tím že sme se přihlásily s mamkou na seminář flamenca k Ramonovi.

Pátek 2 hodiny
Sobota,neděle 3!
A od desíti:D..sem vůbec nemohla dospat co mi vždycky chybí přes týden.A dneska na 7.Vidím to na blízké zhroucení..Ale bylo to perfektní to flamenco..aaa..
A pak sem si šla..ano *zkroušeně přiznává*..koupit další boty..Neměla bych si udělat spíš blog jenom o botech co si koupím?Ale tentokrát jenom troje..a tašku,brýle a plavky..
  1. Plavky-Gate
  2. Taška-Tesco
  3. Brýle-Gate
A jelikož hodlám asi po pěti letech se znovu obout do kolečkových bruslí musela jsem chnapnout po těch dokonalých chráničích:D..Pěkně to umocnuje moji obsesi růžové barvy.
  1. CCC
  2. Bata
Každopádně jsem praktická když nepočítám ty plavky tak já si ani moc hadry nekupuju takže se mi ty boty vlastně jakoby rozloží mezi oblečení:D..a co to tu melu?
Jo a začínám mít solibní nervy na školu dneska jsem zas pohnojila co se dalo,ale přece takhle hnusné písemky psát na den dětí?????TO SE MŮŽE?...
Hmm jsem klidná jsem klidná...
Mix fotek z května zde plus fotky,když byl u mě Evík zde
No nic jdu se odebrat k hlubokému,velmi hlubokému spánku..
Bye byee
A tyhle boty jsou každopádně jedním z mých dosud nejlepších úlovků:D..Jsem na ně hrdá.
Btw:Málem bych zapoměla.Minulý týden jsem byla na Yamato vystoupení japonských bubeníků a ani nemám slova jak popsat jak to bylo užasné.Všem doporučuju jestli ještě někdy přijedou na ně jít.
Obrázky - Hello Kitty: 6
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama