Chuť života

9. ledna 2009 v 19:54 | Evka |  Hoho´s diary
"Takhle to mělo dopadnout? Zamilovat se do tebe Lukáši? Proč? Hlavou se mi honí spousta...

myšlenek, jedna střídá druhou a já nejsem schopna odpovědět na žádnou. Cítím odporný studený pot, stékající mi po celém těle.Šílená bolest břicha mě snad utrápí. Křečí přivírám víčka co nejvíc k sobě, abych bolest zmenšila. Pěna u pusy z které se mi chce zvracet. Snažím se pootevřít oči, aspoň trošičku zaostřit. Z rozmazaného bílého fleku rozpoznám kapačku, jehly připíchnuté k ruce skoro necítím. Všímám si rány na ruce. Z ranky se uvolňuje hnisavý výtok. Na zdravotním personálu obdivuji, že se neštítí dotýkat se mého zhyzděného těla. Co si, sakra, myslím? Chtějí mi pomoct? Je to přece jejich povinnost.f Proč jsem vlastně tady"?
Té hezké mladé dívce, bylo 16 let. Měla vlasy černé jako uhel, jež ji padaly po ramena. Oblé boky, velká prsa. Její postava nebyla nejdokonalejší, avšak stydět se za ni nemusela. Modré oči, které vlastnila připomínaly studánku. Když plakala nad svým životem bez lásky, ta krásná kukadla připomínala rozbouřené moře. Toužila poznat pravou lásku. A potom nastal osudový zlom. Do jejího života vstoupil on. Chlapec, který zdaleka neoplýval svalnatým tělem či krásou, ji ale přitahoval. Už neměla oči zalité slzami, teď konečně měla pocit že je milována. Zprvu ji zarazila reakce rodičů.Varovali ji o řečích, které o Lukáši kolovaly, ale po jednom napomenutí se už o nic nestaraly jako tomu bylo vždy. Připadala si jako stín, pro ně naprosto nevyditelná.
"Proč jste mi nepomohly? Vy si hledíte jen své práce a na mě čas nemáte. Za to, co ze mě je, můžete vy".
S Lukášem, bylo všechno krásné a bez problémů. Nastal den, kdy jí chlapec přivedl do domu kamaráda, v němž se chystala párty.Ona se těšila seznamováním s novými lidmi. Noc probíhala v pořádku. Odskočila si na toaletu, a když se vracela, uviděla ty lidi, sedící v kruhu, hudba ztišená, svíčky rozžehnuté, jako při pohanském rituálu, na zemi se povalovaly sáčky.Lukáš zbystřil, postavil se a přivedl ji k nim. Nad zapálenými svícemi byly drženy lčíce s pomalu je rostavující drogou. Na koberci injekční stříkačky , které nepůsobili dojmem příliš velké čistoty. Vyděsila se. Vystrašeným pohledem sledovala chlapce, jak si uvazoval obimadlo kolem ruky a chystal se píchnout si svou dávku. Podíval se na ni a řekl, že se nemusí bát. Přináší to prý jen dobrý pocit. Do ničeho ji nenutil. Ona si ale myslela, že jakmile neokusí, hluboce u něj klesne. Nechtěla ho ztratit, milovala ho. Ze sáčku vylovila malý čtvereček a vsunula jej pod jazyk. Zalíbil se jí pocit, který droga poskytovala. Postupem času stoupala i chut na drogu. LSD po chvíli vystřídaly jiné drogy přes pervitin až po heroin. Z toho hezkého ženského těla zbyla pouhá kostra obalena kůží. Obličej pokryt samými vráskami, kůže na těle propíchaná skrz na skrz."Tak to jsem já. Tohle ze mě zbylo. Pohled na mě je hrozivý a odpudivý.Co se děje? Dusím se, pomozte mi. Odporná chuť hořkosti na patře, jakmile se sestřička snaží vyčistit mi zvratky z úst. Tak takhle chutná život? Nenávidím Tě Lukáši nenávidím... A nejvíc nenávidím sebe, za to, jak jsem byla blbá. Někdo mě drží za ruku cítím to. Vnímám zvláštní pocit lehkosti. Děje se semnou něco?" A pak už bylo jen slyšet hlas z povzdálí. "Pane doktore, ztrácíme ji".


No tak to je moje slohová práce na soutěž do českého jazyka...já vím slohovky psát neumím...ale přihlásili mě děcka ze třídy, když sem nebyla ve škole...a kdybych to řekla učitelce byla by na ně hnusná...moc hodnou a sympatickou učitelku na čj nemáme no...a můj pravý názor na drogy?
Nedají se tím vyřešit problémy, snad jen zničit život..Já sama sem nic většího než vodní dýmku neokusila...teď si spousta lidí bude myslet o co přicházím ale já si to nemyslím...nebudu tady nikoho odsuzovat je to každého věc...ať si dělají všichni co chou...ale těch lidí mi je opravdu líto...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama